Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Polki potrafią się ubrać sexi

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Cruel napisał:
wrzeszczot napisał:
Cruel napisał:
wrzeszczot napisał:
Cruel napisał:
cukulinka napisał:
Stwierdzenie że kobiety ubierają się w kiczowaty sposób, rozbawiło mnie. Po przyjeździe tu byłam w szoku. Jak to możliwe aby kobiety w bogatym kraju ubierały się szaro buro smutno i ponuro. Norweżki to kompletne bezguścia. Cyuba najgorzej ubierające się europejki.
co cie tak rozbawiło ? po tych zdjeciach rosyjskich lasek na twoim profilu tylko potwierdza ze zamiast wstawic swoje zdjecia dziewczyny wstawiają zdjecia biusciastych jakby to w cyckach miescił się rozum ..ale to na niektórych działa

www.foto-sobitiya-planeti.ru/foto-sobiti...a-russkich-krasavits


o dedektyw znalazl teorie spiskowa


ja nawet nie tylko znalazłem teorię spiskową .ale wrecz jestem przekonany ze to twoje drugie konto na MN ..lubisz być molestowany przez chłopaków ??


i nie znam tego uczucia ale opowiedz nam o tym jak cie ksiadz dotykal i slinil
nie gustuje w chlopcach wiedz sie nie trudz
to moje 3 konto

Opowiedz jak to było z ksiedzem ...wyrzuć to z siebie ... polepszy ci sie .... albo nie


przeciez to ty masz takie doswiadczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
bumel napisał:
Norwezki?,Dziewczynki,dziewczyny,kobietki,kobiety...!!!!Tak trzeba je klasyfikować.Dziewczynki- to te do zakończenia szkoly 10 letniej,-w tym okresie zaliczają siebie na wzajem,dziewczyny i chłopcy,przy pomocy edukacji królestwa,gdyby ktoras nie wiedziała którym koncem wprowadzić np.wibrator do vaginy,bo ta pomylka jest normalna,.Dziewczyny -to szkola Viderogende,(okres szkoły sredniej) gdzie seks jest już opanowany perfekcyjnie,tu zaczyna się polowanie na bogatego ,lub dobrzezapowiadajacego się partnera,Kobietki to te poczatkujace już w pracy jako pracownice lub szefowe,.Kobiety Norwezki to te po 40-stce po przejściach,po wielu podróżach życiowych i geograficznych,gdzie seks ma tylko znaczenie dosłowne jako seks,nic więcej,nie ma tam miejsca dla polaka,bo chcby miał więcej centymetrow ,to i tak nie ma polotow do bycia z norwezka,oczywiscie sa wyjątki bo jest tysiące chorych umysłowo norwezek,a polak chętnie przyjaby ta nieruchomość,ale i tu UPS bo z przepisaniem będzie problem.....


Delikatnie pragne zwrocic twoja uwage na duze braki w twoich umiejetnosciach jezykowych.
Zarowno polskich jak i norweskich ( zwlaszcza ).

Co do twego zmyslu obserwacyjnego to moge tylko stwierdzic, iz wycofal sie on na z gory upatrzone pozycje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok